اطلاعیه دفتر ابوالحسن بنی صدر در باره تعرض به محل سکونت وی

 جرس: در پی تعرض به محل سکونت ابوالحسن بنی صدر، اولین رئیس جمهور ایران، دفتر این فعال سیاسی مخالف حکومت ایران بیانیه ای در این خصوص صادر کرد.

گزارش‌ها حاکی است شنبه شب و در حالی که ابوالحسن بنی صدر با همسرش به محل مسکونی خود باز می‌گردند، در می‌یابند که به محل سکونت آنها تعرض شده، شیشه‌ها شکسته و وسایل خانه آنها به هم ریخته است.

به گزارش صفحه فیس بوک ابوالحسن بنی صدر، متن بیانیۀ صادره در یکم ژانویه ۲۰۱۲ به شرح زیر است:

از زمانی که آقای نیکولا سرکوزی وزیر داخله و سپس رئیس جمهوری فرانسه شدند حکومت فرانسه، بنابر توضیحی که بما داده شد، تصمیم گرفت که جهت کارآمدی بیشتر محافظت، به تعبیر خودشان محافظت استاتیک از اقامتگاه آقای بنی صدر را تبدیل به محافظت دینامیک کنند.

۲۶ نوامبر ۲۰۱۱، به هنگام ورود خانم عذرا بنی صدر دو تن به ایشان حمله کرده و خوشبختانه بعلت حضور و عملکرد مسئول ایرانی امنیت آقای بنی صدر مهاجمان فرار کردند و خانم بنی صدر که شوکه شده بودند خوشبختانه تنها در ناحیه صورت آسیب دیدند. پلیس فرانسه تا این زمان مهاجمان را شناسایی نکرده است.

دیشب بتاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۱۱ نیز در غیاب آقای بنی صدر و خانواده به محل سکونت ایشان تعرض شده است. با شکستن شیشه دفتر آقای بنی صدر و ورود به منزل چندین اطاق را کاملا بهم ریخته، پرونده ها، کمدها و البسه را بهر سوی پرتاب کرده اند.

پلیس فرانسه بدنبال تحقیق در باره این موضوع نیز هست.

دفتر ابوالحسن بنی صدر

یک ژانویه ۲۰۱۲

0 comments:

ارسال یک نظر

آخرین آخبار