سردار نقدی: در دورانی مانند “دوره آخر رژیم شاه” به سر می بریم

در حالی که شخصیت ها و گروه های مطرح سیاسی در انتخابات مجلس نهم مشارکت نخواهند داشت، رئیس سازمان بسیج مستضعفان مدعی شد: ملت ایران در انتخابات ۱۲ اسفند بمب اتم حضور خود را منفجر خواهند کرد. وی همچین زمان حاضر را با دوره آخر رژیم شاه مقایسه کرد.

سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفان در حاشیه مراسم بزرگداشت شهید مصطفی احمدی روشن که در مسجد دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد در جمع خبرنگاران گفته است که " قلب دشمنان و صهیونیست " به دلیل ظلم و جنایات علیه ملت‌های دنیا زایل شده است و "قدرت محاسبه صحیح " ندارند و فلذا دست به اعمالی می‌زنند که به ضرر آنهاست.

از نخستین اظهار نظر ها بعد از شهادت احمدی روشن، مسئولان از اسراییل بعنوان عامل این ترور نام بردند.

وی بدون اشاره به نگرانی های جهانی از توسعه تسلیحات هسته ایران ادعا کرد: بمب اتم ایران در روز ۱۲ اسفند که روز انتخابات است علیه دشمنان منفجر خواهدشد.

نقدی با شبیه سازی دوران فعلی با "دوران شاه" ادامه داد: در دوره‌ای که در آن به سر می‌بریم، مانند دوره آخر رژیم شاه و البته آمریکاست که هر اندازه در آن زمان دست‌و‌پا می‌زد و اقداماتی انجام می‌داد، نتیجه معکوس می‌گرفت. دشمنان کنونی هم باید بدانند که از این اقدامات نتیجه‌ای نخواهند گرفت بلکه حقانیت ما بیشتر برای دنیا اثبات می‌شود و روزی که حرکت بزرگ ملت‌ها برای آزادی قدس آغاز شود، همه مردم دنیا حق را به قیام‌دهندگان می‌دهند.

0 comments:

ارسال یک نظر