یک فرمانده سپاه: شناسایی ۵۰۰ تیم ترور دشمن برای ایجاد چالش‌های امنیتی در انتخابات

در حالی که از ماه ها پیش مسئولان کشور خبر از امنیتی شدن فضای انتخابات مجلس نهم می دهند، معاون سیاسی سپاه  از شناسایی ۵۰۰ تیم ترور برای مخدوش کردن فضای انتخابات آتی مجلس خبر داد.

سردار علی اشرف نوری در اولین همایش استانی شوراهای مشورتی بسیج فرهنگیان استان همدان ادعا کرد: این تیم‌ها در ادامه تدارک وسیع دشمنان برای نا امن کردن فضای انتخابات کشور در کشورهای عراق، افغانستان مهیا شده که برنامه‌های تمامی آنها توسط سربازان گمنام امام زمان رصد شده است.

وی با تشریح تئوریهای مطرح شده استکبار جهانی برای جلوگیری از نفوذ انقلاب اسلامی و منزوی کردن جمهوری اسلامی گفت: هم اکنون سه هزار سایت ماهواره‌ای و اینترنتی درحال بمباران افکار عمومی علیه انقلاب اسلامی بوده و این در حالیست که ۶۲ گروه فیس بوک با ۵۰ هزار عضوگیری در تلاش برای کاهش نرخ مشارکت مردم در انتخابات آتی مجلس هستند.

حداد عادل نیز روز گذشته ادعا کرده بود که ۱۲۰ شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان راه‌اندازی شده که ۱۱۰ تای آن‌ها تلقین می‌کنند که مردم در انتخابات شرکت نکنند تا حضور مردم را کم جلوه دهند.

به گزارش روزنامه جمهوری اسلامی وی تصریح کرد: دشمن مجدانه درصدد است با ایجاد چالشهای امنیتی مردم را از حضور در انتخابات مجلس نهم باز دارد.

سردار نوری مبارزه هدفمند و برنامه ریزی شده در قالب طرح دهکده جهانی با اسلام اصیل را بخشی از دکترین غرب علیه انقلاب اسلامی بیان داشت و خاطرنشان کرد: استراتژی دشمنان در این راستا "فشار از بیرون و فروپاشی از دورن" است که امروز بحث تشدید تحریم‌ها مبین این ادعاست.

پیش از این نیز از احتمال تشکیل گروه های ترور توسط تیم به اصطلاح انحرافی خبر داده شده بود.

0 comments:

ارسال یک نظر

آخرین آخبار