داوود احمدی نژاد: اختلاس سه هزار میلیارد تومانی توسط جریان انحرافی صورت گرفت

جـــرس: مسئول سابق بازرسی نهاد ریاست‌جمهوری گفت: فساد مالی اخیر یعنی اختلاس سه هزار میلیاردی به دست باند انحرافی که اخیراً تشکیل شده است انجام شد.


به گزارش فارس، داود احمدی‌نژاد عصر پنجشنبه در جمع دانشجویان دانشگاه پیام نور مشهد، با بیان اینکه باید در حال حاضر شناختی از وضعیت حاضر در کشور داشته‌باشیم اظهار عقیده کرد: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران دنیا را هدایت می‌کند.


مسئول بازرسی نهاد ریاست جمهوری در دولت نهم افزود باید به دلایل شکل‌گیری انقلاب اسلامی به دقت بیاندیشیم و بررسی کنیم و ببینیم که به چه صورتی امروز این انقلاب دنیا را متأثر از خود کرده است و نه تنها دنیا بلکه تمامی فرهنگ‌های دنیا نیز متأثر از فرهنگ ایران شده است.


وی افزود: در این سی و دو سال جریان‌ها و باندهای سیاسی بسیاری شکل گرفته‌اند که بسیاری از آنها با انقلاب همراه شدند و برخی نیز از مسیر انقلاب خارج شدند و دلیل خارج شدن آنها عدم تواضع و عدم قناعت بود.


احمدی‌نژاد در ادامه با اشاره به جریان انحرافی (طیف دولتی ها) تصریح کرد: جریان انحرافی نیز که عده کمی هستند از مسیر انقلاب خارج شدند که به دلیل داشتن کبر و طمع بود ولی همواره نتوانستند به اهداف خود از جمله آسیب زدن به چهارچوب نظام و هدایت مردم به مسیرهای انحرافی برسند که این ناشی از موهبت الهی ولایت فقیه و امروز نیز موهبت الهی رهبری است.


وی در ادامه با تاکید بر اینکه "باید همواره گوش به فرمان رهبری باشیم"، ادعا کرد: "امروز تمامی افکار عمومی دنیا در اختیار مستضعفین دنیا و سربازان ولایت و جوانان انقلابی ایران است و در این راستا می‌بینیم که غربی‌ها تمام سیاست‌ها، رسانه‌ها و کمپانی‌های خبر خود استفاده می‌کنند تا از هدایت افکار عمومی توسط جوانان انقلابی ایران جلوگیری کنند در حالیکه امروز تمام دنیا را این جوانان فتح کرده و برنامه‌های آنها را نقش برآب کرده است. "


احمدی نژاد نیز همانند دیگر چهره های جریان اصولگرا، با اطلاق لفظ "فتنه" برای قیام جنبش سبز مدعی شد: "در فتنه 88 که فتنه سبز نامگذاری شده است، محور شعارهای آنها این بود که بر اصل ولایت جسارت کردند و چون اصل ولایت را مورد هدف قرار دادند تمام منافع همه مستکبران و پیاده نظام آنها مخدوش شد و از بین رفت."


احمدی‌نژاد در ارتباط با اختلاس سه هزار میلیاردی اخیر گفت: این احتلاس توسط جریان انحرافی انجام شد و همین جریان انحرافی قصد دارد با پول‌هایی که از این اختلاس بدست آورد عناصر نامطلوب و حتی ضد انقلاب را وارد مجلس کند و این همان‌کسانی هستند که به دنبال جایگزین کردن مکتب ایرانی با مکتب اسلام بودند.

0 comments:

ارسال یک نظر